ТОВ “Ватіс” запрошує до співпраці та пропонує до Вашої уваги широкий спектр товарів та послуг, призначених для спорядження промислових, житлових, громадських, та адміністративних приміщень системами кондиціювання, вентиляції, опалення, водопостачання та каналізації, а також різноманітними системами автоматизації. Проводимо енергетичний аудит підприємств, будівель і споруд. Наше підприємство успішно функціонує з 2005 року.

Діяльність компанії ліцензована Державною архітектурно-будівельною інспекцією України
(Ліцензія від 22 лютого 2016, наказ № 7-Л, реєстраційний запис 2013025276). Також отримано дозвіл Держгірпромнагляду на виконання робіт підвищеної небезпеки № 135.09.05-45.33.1. Підприємство отримало Свідоцтво на проведення енергоаудиту №21 від 12.11.2010 р.

Висококваліфіковані фахівці фірми “Ватіс” здійснять оптимальний підбір обладнання, спроектують гнучкі і ефективні системи, необхідні для виконання поставлених задач, а досвідчені монтажники якісно змонтують системи, які прослужать гарантовано довго.

Характерними рисами ТОВ «ВАТІС» є:

  • Динамічний розвиток;
  • Досвід у проектуванні та монтажу внутрішніх інженерних мереж промислових і громадських об’єктів;
  • Вдале поєднання сучасних технологій, інноваційних рішень з перевіреною класикою;
  • Комплексний підхід до питань проектування, з урахуванням естетичних, екологічних, енергозберігаючих та нормативних вимог;
  • Професійний підхід та оперативність у виконанні проектування, підборі методів ведення робіт, монтажу;
  • Висока кваліфікація та професіоналізм персоналу;
  • Індивідуальний підхід до кожного замовника.

Керівництво проектно-монтажним напрямком здійснює головний інженер компанії Джеджула В’ячеслав Васильович, доктор економічних наук, кандидат технічних наук, професор кафедри інженерних систем у будівництві Вінницького національного технічного університету, сертифікований енергетичний аудитор, сертифікований інженер-проектувальник. Магістр будівництва за напрямком «Теплогазопостачання і вентиляція». Автор більше 100 наукових робіт, у тому числі 7 публікацій присвячених проблемам енергозбереження у міжнародних журналах, що входять до наукометричних баз Scopus та Web of Science, десяти монографій та навчального посібника з грифом МОН. Автор більше ста впроваджених проектів систем внутрішніх інженерних мереж.

طراحی سایتکاشت موbet script